Asus Dual Band Gigabit Router GS-AX3000 1024-QAM Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports...
Liko 2
Aprašymas
| Parameter | Value |
|---|---|
| Pakuotės gylis (mm) | 315 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 300 mm |
| Bruto svoris | 1.4 kg |
| Pakuotės plotis (mm) | 105 mm |
| Neto svoris | 1 kg |
| Kiekis pakuotėje | 5 dalių |
| Popierius/Kartonas | 380 g |
| Plastikas (be PET) | 20.00 g |
| Taros svoris (kg) | 0.4 kg |
| Tūris (m3) | 0.0099225 m³ |
| Integruota baterija | No |
| EEĮ atliekų mokestis | Yes |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Tinklo standartai | 802.11a/b/g/n/ac/ax, IPv4, IPv6 |
| Garantija | 36 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GS-AX3000 |
| Gamintojo prekės serija | Dual Band Gigabit Router |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Duomenų perdavimo greitis Wi-Fi tinklu (maks.) | 1024-QAM Mbit/ai |
| USB prievadų kiekis | 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Antenos tipas | 4x External antenna |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| Antenų kiekis | 4 |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |