Deepcool EK720-L-0.5 Thermal Pad 100 x 50 x 0.5 mm
Neturime
Pridėti Į Patikusių Prekių Sąrašą
Aprašymas
| Parameter | Value |
|---|---|
| Pakuotės gylis (mm) | 2 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 170 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 80 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Popierius/Kartonas | 1 g |
| Plastikas (be PET) | 4.00 g |
| Tūris (m3) | 0.0000272 m³ |
| Integruota baterija | No |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Bruto svoris | 0.018 kg |
| Neto svoris | 0.013 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.005 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EK720-L-0.5 Thermal Pad |
| Šilumos laidumas | 6.0 W/m·K W/m·K |
| Darbo temperatūra (T-T) | -40/200 °C |
| Matmenys (P x G x A) | 100 x 50 x 0.5 mm |