Digitus USB Type-C Connection Cable AK-300139-010-S USB Male 3.1 Gen 2 (Type C),...
Neturime
Pridėti Į Patikusių Prekių Sąrašą
Aprašymas
| Parameter | Value |
|---|---|
| Pakuotės gylis (mm) | 120 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 145 mm |
| Bruto svoris | 0.041 kg |
| Pakuotės plotis (mm) | 10 mm |