Deepcool EK720-XL-0.5 Thermal Pad 120 x 120 x 0.5 mm
Neturime
Pridėti Į Patikusių Prekių Sąrašą
Aprašymas
| Parameter | Value |
|---|---|
| Pakuotės gylis (mm) | 150 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 180 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 2 mm |
| Kiekis pakuotėje | 100 dalių |
| Popierius/Kartonas | 18 g |
| Plastikas (be PET) | 4.00 g |
| Tūris (m3) | 0.000054 m³ |
| Integruota baterija | No |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Bruto svoris | 0.044 kg |
| Neto svoris | 0.022 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.022 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EK720-XL-0.5 Thermal Pad |
| Šilumos laidumas | 6.0 W/m·K W/m·K |
| Darbo temperatūra (T-T) | -40/200 °C |
| Matmenys (P x G x A) | 120 x 120 x 0.5 mm |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross width master carton | 200 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |