Digitus DisplayPort Connection Cable AK-340103-020-S Black, DisplayPort to DisplayPort,...
Liko 5
Aprašymas
| Parameter | Value |
|---|---|
| Pakuotės gylis (mm) | 115 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 145 mm |
| Bruto svoris | 0.064 kg |
| Pakuotės plotis (mm) | 20 mm |