SALE OUT. Elite Screens M135UWH2 Manual Pull Down Screen 135” 16:9 Black Case...
Neturime
Pridėti Į Patikusių Prekių Sąrašą
Aprašymas
| Parameter | Value |
|---|---|
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 16.00 kg |
| Neto svoris | 11.00 kg |
| Proporcija | 16:9 |
| Kaupiklio tipas | Manual |
| Matomo ekrano plotis (W) | 299 cm |
| Svoris | 14.1 kg |
| Korpuso spalva | Black |
| Gavimas | 1.1 |
| Plotis | 3.15 cm |
| Aukštis | 196.2 cm |
| Juodas lašas | 11.4 cm |
| Įstrižainė | 135 col. |
| Matymo kampas | 180 ° |
| Gylis | 8.8 cm |
| Įstrižainė | 3.43 cm |
| Kadro tipas | Folding frame |
| Matomo ekrano aukštis (H) | 168.1 cm |
| Tipas | Manual Screens |
| Galingumas | Case Color Black W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M135UWH2 |
| Gamintojo prekės serija | Manual Series |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Tūris (m3) | 0.07 m³ |
| Taros svoris (kg) | 5.00 kg |
| Pakuotės gylis (mm) | 3220.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 150.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 155.00 mm |