Deepcool PSU Extension Cable DP-EC300-PCI-E-BK Black, 345 x 26 x 17 mm
Neturime
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Description
| Parameter | Value |
|---|---|
| Pakuotės gylis (mm) | 5 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 220 mm |
| Bruto svoris | 0.041 kg |
| Pakuotės plotis (mm) | 120.00 mm |
| Neto svoris | 0.039 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| PET | 2 g |
| Taros svoris (kg) | 0.002 kg |
| Tūris (m3) | 0.000132 m³ |
| Integruota baterija | No |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Specialios funkcijos | Suitable for various types of power supplies, and fulfills the player’s diverse cable needs. It adopts high-quality 18AWG fiber wire and a high-quality terminal,wire length 300mm. Excellent visual effects after installation. Compatible with standard ATX PS2 power supplies; effectively achieving power performance to meet individual needs. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DP-EC300-PCI-E-BK |
| Gamintojo prekės serija | PSU Extension Cable |
| Matmenys (P x G x A) | 345 x 26 x 17 mm |