GIGABYTE GP-UD1300GM POWER SUPPLY
5 in stock
Description
| Parameter | Value |
|---|---|
| Pakuotės gylis (mm) | 120.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 205.00 mm |
| Bruto svoris | 1.78 kg |
| Pakuotės plotis (mm) | 255.00 mm |
| Neto svoris | 1.58 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Popierius/Kartonas | 180.00 g |
| Plastikas (be PET) | 20.00 g |
| Taros svoris (kg) | 0.20 kg |
| Tūris (m3) | 0.01 m³ |
| Integruota baterija | No |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Palette Qty | 138 dalių |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Vardinė galia | 1300 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GP-UD1300GM PG5 GEU1 |
| Kitos savybės | Fan size 140mm; Protection OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Sertifikatas | GOLD |
| Dydžio formatas | ATX 12V |
| Guolių technologija | Double ball bearing |
| Gross depth master carton | 610 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |